Bli med på 1992-laget! – Drammen

Bli med på 1992-laget!

Bli med på 1992-laget!  Kjøp stiftelsespakken!
Stiftelsespakken er basert på klubbens stiftelsesår. Drammen Håndballklubb ble stiftet i år 1992, så støtten er 1.992,- eks mva.
«DHK er inne i en omstillings fase for igjen å være i posisjon til å skape nye uforglemmelige opplevelser på håndball banen og vinne nye titler. Reisen fra Drammen til Drømmen trenger bred støtte og forankring, og Din Støtte prosjektet vil gi oss ytterligere muligheter til å realisere dette.»
Det er Klubbsponsor AS som vil stå for kontakten mot aktuelle medlemmer.

Stiftelsespakken skal brukes til :
– å utvikle spillere fra 16-20 år
– å sørge for økt lokal rekruttering
– å bidra til prosjektet «fra Drammen til Drømmen»
Stiftelsespakken gir din bedrift
– 1 stk. sesongkort
– 4 stk. billetter til en av kampene i Drammenshallen
– Profilering av bedriften på klubbens nettside under fanen «stiftelsespakken»
– Fortrinnsrett til å tegne avtale om eget skilt i Drammenshallen

Andre klubber som har inngått samarbeid er:
LSK, VIF-Fotball og VIF-Hockey, Stabæk, Sandefjord Fotball og Halden ToppHåndball

Susan Elisabeth Hobbelstad i Klubbsponsor AS sier:

«Vi i Klubbsponsor gleder oss til å jobbe med ett av Norges mest kjente topphåndball lag og håper vi kan bidra med økt engasjement og interesse hos bedriftene i og rundt Drammen. Og vi håper selvfølgelig vårt arbeid vil gi klubben økte inntekter og potensielt nye samarbeidspartnere»
Klubbsponsor AS er en bedrift som bistår flere norske topp og bredde klubber med økte sponsorinntekter gjennom primært telefonsalg mot SMB markedet. Gjennom sitt aktive arbeid og profesjonelle fremtoning bidrar de også med å fremskaffe nye potensielle sponsorer til klubben. Klubbsponsor sine verdier er bygget opp på idealisme og samfunnsansvar og har det siste året skaffet seg en unik posisjon i markedet og hos klubbene.

Kontaktperson:
Susan Elisabeth Hobbelstad
Tlf: 95 97 34 97
susan@gistotte.no